לפרטים והזמנות התקשרו: בנו 050-8210710

קייטרינג חלבי לארוחה חלבית

מחפשים עבור מגוון שירותי הסעדה קייטרינג חלבי לארוחה חלבית, דולצ'ה ויטה החברה מציג בפניכם את אחד הכי חדשים מהשירותים קייטרינג חלבי הטובים ביותר ואת הטעימות, עשויים מתוך מגוון של אופציות, כגון ארוחת הצהריים סנדוויץ לחם קלויוריח פירות לקינוח.

ארוחת צהריים הייתה מוכנה בדרך כלל באמצעות לצרכים קייטרינג חלבי ומזון מותאמים אישית של הלקוח. ארוחת צהריים ארוזה עובדים ארוחת צהריים הם בעיקר בתחום העבודה, כאשר אין להם זמן לקחת הפסקה, אבל עדיין צריכים לאכול. עריכת צהריים ארוזה יהיה ממוקם עם חברת הקייטרינג לפני משלוח של חבילות והיא הדרך הזולה ביותר לארוחת צהריים בעבודה. זו ארוחת צהריים ארוזה אינו כולל אנשי צוות המשרתים או ניקוי.

קייטרינג חלבי העבודה היא להכין ולספק מזון בלבד. במקרים מסוימים, קייטרינג חלבי יכול להגדיר את המזון, כלומר לשים בכמה קופסאות על השולחן או אזור אחר הוא נגיש יותר ללקוחות. ארוחת צהריים ארוזה שהוכנו עבור כל אדם, ולכן הם צריכים את כל האוכל בחבילה אחת. זה יוצר עבור הלקוח במהירות גדולה שירות יעיל. קייטרינג חלבי יכולה להציע מגוון של סנדוויצ'ים כגון:

צלי בקר \ תורכיה \ ביצה \ סלט טונה \ עוף \ סלט עוף \ הצמחוני \ סלט אבוקדו \ סביח

חבילת ארוחת הצהריים ארוזה עשוי לכלול גם שבבי / צ'יפס, מרק, פירות וקינוחים כמו עוגייה או בראוניז. משקאות כמו רעיון משקאות, מים ומיצי היא שהלקוחות יכולים לקחת את האריזה שלהם כדי לשתות וללכת. קופסאות או שקיות צריך להיות מתויג באופן ברור בהתאם לסוג כריך נכלל לצורך זיהוי קל. שקיות אישיות ופנאי אריזה להשליך על ידי הסועדים לשמור על האזור נקי ומסודר. לדוגמה, אם חברה בעלת פגישה ארוחת צהריים בחדר ישיבות, זה חיוני כי הם יכולים לנקות בקלות. כל סועד יכול פשוט לשים את כל האשפה לקופסה או שקית אשפה.

keitering