לפרטים והזמנות התקשרו: בנו 050-8210710

קייטרינג בשרי כשר לאירועים קטנים

 

 

 

 

קייטרינג בשרי כשר לאירועים קטנים

קייטרינג בשרי – במיוחד לאירוע שלך

הפעם – האחריות עליך. לתכנן את האירוע מהתחלה לסוף. החל מבחירת מיקום, עיצוב, אוירה, מוזיקה… וכמובן, החלק הכי חשוב – האוכל! אתה יודע בדיוק מה עליך לעשות ולמה עליך לדאוג – קייטרינג בשרי כשר לאירועים קטנים. אין ספק שזוהי הבחירה הנכונה. כי מי לא יהנה מתפריט שכזה? קייטרינג בשרי מדבר אל כל הגילאים – החל מצעירים ועד למבוגרים וקשישים שיודעים להעריך נתח בשר טוב ואיכותי. קייטרינג בשרי זהו קלף מנצח! אתה בטוח עם הבחירה שלך, ויודע כי קייטרינג בשרי כשר לאירועים קטנים הולך להיות מסמר הערב. הרי אם זה לא עסיסי, אדמדם, נמס נפה ובעל טעם חלומי – זה לא קייטרינג בשרי. וכמובן שאתה רוצה שהאורחים שלך יקבלו את הטוב ביותר. מגיע להם, לא?

במרבית האירועים בארץ ובעולם יבחרו להגיש לאורחים קייטרינג בשרי, והסיבה ברורה. לתפריט אותו תבחרו להגיש באירוע – חשיבות מרבית! לעתים האירוע כולו נסוב סביב התפריט המוצע לאורחים וטיבו. קייטרינג בשרי כשר לאירועים קטנים איכותי, כמו דולצ'ה ויטה, יותיר רושם חיובי ואיכותי אצל האורחים וללא כל ספק ישדרג את האירוע שלך.

חברת דולצ'ה ויטה ותיקה בתחום ומציעה לך קייטרינג בשרי איכותי וטעים. לא משנה מהו סוג האירוע, אנחנו נתאים עצמינו אליך. אנו מציעים קייטרינג בשרי לאירועים קטנים או גדולים, ללקוחות פרטיים או למוסדות. יחד נקבע את אופי התפריט ואופן ההגשה וניצור עבורכם את האירוע האולטימטיבי. רק החליטו מה נכון עבור האירוע שלכם – קייטרינג בשרי בצורת בופה המופעל על ידינו, דוכני מזון, הגשה לשולחן על ידי מלצרים, מלצרים העוברים בין האורחים ועוד.

דולצ'ה ויטה מזמינה אתכם ליהנות מהטוב ביותר – קייטרינג בשרי שכולם אוהבים, עם התפריט העשיר והטעים, האיכותי והמובחר, שנשאר בפה שעות רבות אחרי סיום הארוחה…