לפרטים והזמנות התקשרו: בנו 050-8210710

קייטרינג בשרי לחתונה

קייטרינג בשרי – חוויה של טעמים!

לא משנה מה תגידו, הרי כולנו כבר יודעים כי לא ניתן לעשות אירוע בימינו מבלי שיוגש בו קייטרינג בשרי לחתונה. קייטרינג בשרי מתייג את האירוע שלך בתור אירוע איכותי, ברמה גבוהה, מושקע – בדיוק כמו שאירוע צריך להיות. הרי כשאתם מתכננים אירוע, אתם חושבים על כל הפרטים – האם הוא יהיה בחוץ או בפנים, בוקר או ערב, מה יהיה הסגנון, איזו מוזיקה תשמיעו ועוד ועוד – אז כמובן וכמובן שתשקיעו בבחירת הקייטרינג. עם קייטרינג בשרי , אין ספק שתשאירו את האורחים מרוצים.

מקצוענים בתחום קייטרינג בשרי

מלבד טעמו המופלא והאיכות הבלתי מתפשרת, מנוהל על ידי הטובים בתחום. אנו מביאים אליכם מבחר מופלא של טעמים וריחות מהם אף אחד לא יכול להתעלם. השפים המקצוענים שלנו יוצרים עבורכם תפריט לפי טעמכם בהתאמה מלאה לסוג ולאופי האירוע.

מהן אפשרויות ההגשה העומדות בפני עם קייטרינג בשרי לחתונה?

שאלה מצוינת! אנו יודעים מה חשיבות התפריט וצורת הגשתו באירוע, ולכן אנו מציעים לך מספר דרכי הגשה בהתאם לאופי האירוע שלך: הגשה על ידי מלצרים לשולחנות זוהי הדרך המקובלת והסטנדרטית. אך ישנן צורות הגשה נוספות היכולות ללכת מצוין עם קייטרינג בשרי לחתונה, כמו בופה – שולחנות מהודרים הממוקמים בנקודות מפתח, כאשר מגישים נמצאים בעמדות ומגישים לאורחים את המנות. דרך נוספת היא מלצרים המשוטטים בין האורחים עם מגשים, מה שמתאים מאוד למנות ראשונות או אחרונות.

אבל ביננו, דרך ההגשה הרבה פחות חשובה כאשר אתה מגיש לאורחיך קייטרינג בשרי של – מדובר בקייטרינג בשרי איכותי וטעים שמשאיר המון טעם של עוד… תהיה בטוח שידברו על האירוע שלך הרבה לאחר סיומו.