לפרטים והזמנות התקשרו: בנו 050-8210710

קייטרינג לכנסים

ברת דולצה ויטה מציגה שירותי קייטרינג ברחבי הארץ:

כאשר רוב האנשים מתייחסים לאירוע "קייטרינג", הם מתייחסים לאירוע הקייטרינג אשר משמש מזון עם ההמתנה צוות שולחנות אוכל או מגדיר מזנון בשירות עצמי. האוכל עשוי להיות מוכן באתר, כלומר, עשה לגמרי באירוע, או הקייטרינג לבחור להביא אוכל מוכן לשים את הליטוש הסופי פעם זה מגיע.

צוות הקייטרינג האירוע אינם אחראים להכנת האוכל, אבל לעתים קרובות לעזור להגדיר את אזור האוכל. שירות זה מסופק בדרך כלל נשפים, כנסים, חתונות. כל אירוע שבו כל הלומדים מקבלים מזון ומשקאות או לפעמים רק המתאבנים נקראת לעיתים האירוע קייטרינג.

אירועים רבים דורשים עובד עם נושא שלם או לערכת הצבעים. חברת קייטרינג או מומחה צפוי לדעת איך להכין מזון כדי להפוך אותו למושך. ככזה, חברות קייטרינג חלבי מסוימים עברו לקראת מודל שירות מלא עסק נפוץ הקשורים מתכנני האירוע. הם לקחת אחריות על הכנה לא רק מזון אלא גם קישוטים, כגון הגדרות שולחן ותאורה.

המגמה היא לכיוון מספק את כל הלקוחות החושים עם אוכל כמוקד. עם האווירה הנכונה, קייטרינג אירוע מקצועי בעל נסיון יכול לגרום לאירוע מיוחד ובלתי נשכח.

אוכל מוכן להפליא לבדו יכול לערער את החושים של טעם, ריח, מראה – אולי אפילו לגעת, אבל עיטורים האווירה יכולה לשחק תפקיד משמעותי באירוע בהצלחה קייטרינג.

קייטרינג לכנסים חלבי  נמכר לעתים קרובות על בסיס לכל אדם, כלומר, יש מחיר הדירה עבור כל אדם נוסף. עם זאת, דברים כמו תאורה היתרי האש לא מדורגים עם ספירת האורחים, כך לכל אדם התמחור הוא לא תמיד מתאים. זה הכרחי כדי לשמור על עלות מזון ואספקה מתחת בהפרש מחיר על מנת להרוויח על הקייטרינג.

כמו רבים אחרים בענף שירותי מזון, קייטרינג וצוות שלהם לעבוד שעות ארוכות. אין זה נדיר עבור אותם לעבוד בחגים או 7 ימים בשבוע בעונות אירוע החג.

מקיף, הצעה רשמית שירות מלא של קייטרינג חלבי צפוי לכלול את הפרטים הבאים זמן שורת נושאים:
ההגעה השכרת הזמן

זמן הגעה צוות

בר פתוח זמן

ארוחה לשרת זמן

בר לסגור זמן

השכרת טנדר

Out-of-הזמן מקום

כל אחד מהגורמים הללו משפיע על מחיר קייטרינג לכנסים.

לדוגמה, הצעת מחיר השכירות עבור משלוח "בכל עת" חול הוא בדרך כלל הרבה יותר חסכוני יותר המסירה "בדיוק בזמן".

שיקולים התפריט הכללי: לקוחות עשויים יש צרכים תזונתיים או דתיים ספציפיים לשקול. אלה כוללים חלאל, כשר, טבעונית צמחונית, ו אלרגיה למזון בקשות. יותר ויותר לקוחות מעוניינים קיימות מזון ובטיחות מזון.

מתאבנים: זה צריך להיות ברור אם אלה מועברים או נייחים. רוב חברות קייטרינג חלבי מסכימים כי שלושה או ארבעה פריטים עבר מתאימים לתקופה של שעה לפני הארוחה.

שכירות ארוחה: מאי כוללים שולחנות, כיסאות, רחבת ריקודים, צמחים, השולחן (סין, סכו"ם, כלי זכוכית, כלי מיטה, מטענים), בר כלי זכוכית, המשרתים ציוד, מלח / פלפל וכו &#39זה צריך להיות ברור אם ההתקנה השולחן והכיסא ולקחת מטה כלול. רוב חברות ההשכרה לא כולל התקנה אוטומטית ולקחת כלפי מטה את ההאשמות השכירות.

העבודה: משתנה הקייטרינג כדי הקייטרינג, אבל באופן כללי, אירוע יהיה עופרת / קפטן / מנהל אירוע, שף, אולי סו שף מטבח או עוזר, חכה צוות ברמנים. העבודה על הערב מצופה בדרך כלל הרבה יותר גבוה מאשר העבודה על המזנון, כי ארוחת מצופה כרוך להכפיל את סין, ובדרך כלל לפחות שלושה קורסים שירת, בתוספת הגישה קפה. במילים פשוטות, יש עוד הרבה מה לעשות. כדי לעשות זאת כראוי דורש צוות בערך 10 עד 50% יותר. על אירוע גדול, זה יכול להיות משמעותי, בעיקר אם שעות נוספות.

חיוב שירות: מס מכירות, מצטט חלק יכלול תאורה, משקאות היתר, היתרי האש, כורכת, הפרחוני, המשרת ולבדוק את המעיל. במקומות רבים בצנעה לקבל "חתך" של הצעת החוק קייטרינג. קייטרינג מחויבים חוזית לא לחשוף את זה בתשלום במפורש בחוזים שלהם עם הלקוחות. לכן, קייטרינג חלבי לעתים עלות משמעותית יותר מקום אחד לעומת אחר. כמו כן, קייטרינג חייב להתחרות עם מפעילי בלתי חוקית. הקייטרינג לגיטימי יהיה רישיון עסק והיתר בריאות הן מראה את הכתובת של המקום וכך עושים עסקים.

קרא עוד:קייטרינג לאירועים פרטיים

קרא עוד:קייטרינג למסיבות