לפרטים והזמנות התקשרו: בנו 050-8210710

קיטרינג לאירועים קטנים

קייטרינג לאירועים קטנים.

קייטרינג יכול להיות מוזמן עבור אירוע גדול, בינוני או קטן, לכל אחד מהם יש את הקסם והאווירה שלו. כאשר מדובר בקייטרינג לאירועים קטנים אתם יכולים להיות בטוחים שהעבודה וההכנות לקראת האירוע תהיינה רבות, אינטנסיביות לעיתים אף יותר מאירוע גדול, ולכן, בדולצ'ה ויטה מקפידים מאד בהכנת קייטרינג לאירועים קטנים, וזאת על מנת שתוכלו להיות בטוחים ורגועים בכל הקשור לאוכל, לטעם, לניראות ולאופן ההגשה.

כיצד לבחור קייטרינג לאירועים קטנים?

לפי ההחלטה, העלו רשימת צרכים ודרישות עליהן אתם לא מוכנים להתפשר.

  • כמות אורחים. על כמה אנשים מדובר באירוע?
  • תקציב. הכי חשוב! על מנת להימנע מהוצאה מופרזת ולא מתוכננת, הגדירו את התקציב שלכם. חברת קייטרינג מקצועית תדע להתאים לכם את התפריטים האפשריים במסגרת שהוקצבה.
  • כעת, אפיינו את סוג האירוע שלכם מבחינת סגנון האוכל המועדף ואופן ההגשה. חברות קייטרינג לאירועים קטנים יודעות להציע כמה סגנונות הגשה ועל מנת שלא תופתעו בברירת המחדל, הקדישו לנושא כמה דקות והחליטו בהתאם למקום האירוע, גודלו ומספר האורחים שיגיעו, כך תפגעו בדיוק לצורך.
  • הובלת האירוע. באם האירוע מתקיים במקום שאינו שגרתי, עדכנו במעמד הבירורים על מנת לוודא כי אכן ישנה אופציית הובלה.

זו הרשימה הבסיסית שתעזור לכם בבחירת הקייטרינג, עליה תוכלו להוסיף דברים נוספים שחשובים לכם באופן ספציפי, כמו למשל- כשרות, תפריטים צמחוניים/ חלביים כגון קייטרינג חלבי ועוד.

מדוע לבחור דווקא בנו להכנת קייטרינג לאירועים קטנים?

מי לא מכיר "חומוס עושים באהבה… כך גם בדולצ'ה ויטה, קייטרינג עושים באהבה או לא עושים בכלל. שנים שאנו עובדים בתחום הקייטרינג, הניסיון והידע המקצועי שרכשנו, הביאו אותנו לרמת ביצועים גבוהה ביותר, הן ברמת איכות המזון המוגש ומגוון התפריטים, והן באופן ההגשה הססגוני, אנו גמישים לכל צורך שלכם ולכן את הקייטרינג שלנו אפשרי להגיש כבופה והגשה עצמית בשילוב מגשי אירוח מרהיבים ביופיים וטעימים לחיך.

האהבה שלנו לתחום נראית בכל פינה על השולחן, ואנו מקדישים זמן לעיצוב וניראות האוכל, ממש כמו שאנו מקדישים זמן לבחירת חומרי הגלם האיכותיים ביותר ולהכנתם במטבח. קייטרינג לאירועים קטנים מחייב אותנו לעמוד בסטנדרטים גבוהים ביותר על מנת לספק לכם חוויה קולינרית מושלמת, כזו שמשאירה טעם של עוד J

כל שנותר לכם לעשות כעת, לאחר שעברתם, קראתם, בדקתם, הוא לצור קשר, לתאם פגישה ועל הדרך נפנק אתכם בשולחן טעימות, ממנו תוכלו לבחור את הקייטרינג המועדף עליכם.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

צוות קייטרינג דולצ'ה ויטה.