קייטרינג לאירועים פרטיים

כאשר אתם מקיימים אירוע מצומצם, פרטי, בין אם מסיבות שמחות, עסקיות, ועוד, אתם מבקשים לרדת לפרטי האירוע עד רמת צבע המפיות על השולחן, רוצים לעבור על כל הפרטים, ולוודא שהכל מסודר במקום לשביעות וניראות רצונכם, חשוב לכם לתת לאורחים שלכם הרגשה נעימה וטובה, בטח ובטח, כאשר מדובר על הקייטרינג שבחרתם להגיש.

ההכנות לאירוע עצמו מלאות ברשימות ומשימות, והעיקרית, או לפחות אחת מהעיקריות שבהן, היא הקייטרינג. איזה קייטרינג תבחרו? איזה תפריט? איזו חברה לבחור?

קיימות חברות קייטרינג רבות בשוק, וההיצע אכן רב, אך רגע לפני שאתם מתחילים בחיפוש, דעו כי  קייטרינג לאירועים פרטיים דורש התמחות בפני עצמה, דווקא משום שמדובר באירוע מצומצם, ההקפדה על הפרטים הקטנים, דורשת שלמות יתרה, הן בניראות והן בטעם. קייטרינג לאירועים פרטיים יכול להיות לאירוע קטן של 20 איש ועד 100 ואופיו של התפריט המוגש יקבע על פי טעמכם ודרישתכם.

חברות קייטרינג לאירועים פרטיים מציעות מגוון רחב של תפריטים ובדולצ'ה ויטה דואגים למגוון מגשי אירוח מעוצבים בסגנונות וטעמים שונים, בנוסף לזאת, אנו מחזיקים במטבח כשר למהדרין לשירותם של כלל לקוחותינו.

אז מה לעשות קודם?

איזו חברת קייטרינג לאירועים פרטיים כדאי לבחור?

משימה לא קלה בהחלט. אך ההמלצה שלנו היא לשמוע ממקור ראשון על חווית האירוע של החברה, הכוונה, לשאול לקוחות שהשאירו המלצות באתר של בחרה. ככלל, חשוב לבדוק כי החברה שבחרתם אכן מציעה קייטרינג לאירועים פרטיים שמקובל על טעמכם והיא מתמחה בהכנתו, אנו בדולצ'ה ויטה, נשמח להפנות אתכם ללקוחות מרוצים שלנו, אשר יספרו לכם על האירוע ואיזה רושם וההרגשה לאחריו, ומשם כל מה שצריך לעשות הוא לצור איתנו קשר, לתאם פגישה, הקפה והכיבוד, עלינו! 

קייטרינג לאירועים פרטיים- מגשי האירוח שלנו.

בדולצ'ה ויטה מבטיחים לכם חוויה קולינרית איכותית בטעמה ובאופן הגשתה. כאשר נסגור את מועד האירוע, נציע לכם כמה תפריטים של מגשי אירוח, המיועדים לקייטרינג לאירועים פרטיים כמו למשל מגשים לקייטרינג חלבי, צמחוני, בשרי או טבעוני ואם נזכיר רק לרגע את מגשי האירוח המתוקים או המלוחים שלנו, החגיגה ממש עולה מדרגה, הצבעים, העיצוב, אופן ההגשה והאווירה המוקרנת מהמגשים, היא החוויה האמיתית! תוכלו להתרשם מאיכות חומרי הגלם שלנו במפגש טעימה  שנתאם לקראת האירוע, כך תוכלו להיווכח באמת, עד כמה הקייטרינג שלנו איכותי וטעים גם לעין, וגם לחיך.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת

שבועות לפני היום הגדול אתם כבר מתרגשים. רשימת המוזמנים מוכנה ובדמיון שלכם אתם כבר מציירים קווי מתאר לאירוע המושלם שכולם יזכרו. אלו הרגעים היפים של החיים, רגעי אושר, שמחה והתרגשות שממלאת כל פינה בלב. הנפש משתוקקת ואתם כבר לא יכולים לחכות.

הקסם קורה כשהתשוקה שלכם פוגשת את התשוקה שלנו, ביחד אנחנו בונים עבורכם אירוע שמתאים בדיוק לתכנית שלכם. כבר שנים שאנחנו מגשימים חלומות, מצליחים להוציא אל הפועל את הדמיונות של לקוחותינו ולהפוך אותם לאירוע מיוחד שהוא רק שלהם.

אנחנו נשמח להפוך, גם עבורכם, את החלום למציאות ולתרגם את הדמיונות שלכם לאירוע יוצא דופן.

למידע נוסף בנושא קייטרינג חלבי

"מה שאדם אחד יכול לדמיין – אדם אחר יכול לממש"  ז'ול וורן

נשמח לעמוד לרשותכם
צוות קייטרינג דולצ'ה ויטה.

אירועים פרטיים

wahtsapp