ניידים באירועים taboun

 

 

 

חברת דולצ'ה ויטה קייטרינג חלבי, מזמינה אתכם לצפות בדבר הבא החם של השנה להתקנים ניידים באירועים taboun ניתנים לגרירה במכונית על ידי אופניים, או מצד נקודת מכירה, בדרך כלל על המדרכות או בפארק הציבורי. עגלות בדרך כלל יש לחימום משולב ו / או מערכת הקירור על לשמור על האוכל מוכן לצריכה. העגלות כוללות לעתים קרובות מאכלים ומשקאות עבור מהיר.

נקניקיות וכלבים אחרים בארצות הברית (ראו דוכן נקניקיות)

טאקו, בוריטוס ומזון אחר בסגנון מקסיקני ניתן להחזיק אותם ביד, או טאקו, ספרדית, "lonchera"

מזון חלאל כגון טלה או עוף עם אורז, או gyro

גלידה קפואים מטבלים אחרים

קפה, בייגל, סופגניות, כריכים ביצים, למשל, פריטים ביצה, גבינה, ועוד לארוחת בוקר

קייטרינג חלבי מאפשרת מכירת המשאית לספק קיבולת אחסון גדול יותר להגיע לשוק גדול יותר. שירות דומה, משאית נושאת מלאי של מזון מוכן, כי הלקוחות יכולים לקנות. קרח קרם טנדרים הם דוגמה מוכרת של משאית קייטרינג חלבי בקנדה, ארה"ב ובריטניה.

להתקנים ניידים אירועים taboun או במטבח נייד ואן שונה עם בנה גריל ברביקיו, הטיגון העמוק או ציוד בישול אחר. הוא מציע גמישות רבה יותר בתפריט שכן הספק יכול להכין את האוכל, כמו גם מזון טרי מראש. הספק יכול לבחור להחנות במקום אחד, כמו עגלה, או להרחיב את מגוון לקוחות עסקיים על ידי נסיעה של במקומות אחדים ואן שונות עם לקוחות.

פרטי יש ציוד הכנה כמו מטבח נייד, אבל הוא לא יכול לזוז בכוחות עצמו. ככזה הוא מתאים אירועים שנמשכו מספר ימים, אם אתה מחפש מגוון רחב של שירותי קייטרינג לאירועים לבקר היום באתר החברה דולצ'ה ויטה קייטרינג חלבי, ליהנות ממגוון עצום של מחירים מיוחדים

לקבלת מידע נוסף

דילוג לתוכן wahtsapp