לפרטים והזמנות התקשרו: בנו 050-8210710

קייטרינג בשרי איכותי

קייטרינג בשרי – מצוין לאירועים עסקיים

דמיין סיטואציה: אתה מארגן כנס גדול במשרד. אורחים מהארץ, אורחים מחו"ל, נשים, גברים, הכל מאוד מכובד. השקעת בעיצוב האירוע. דאגת לפרחים, שולחנות מפוארים, אולם מרשים, תכננת הכל, עד הפרטים הקטנים. אבל מה? בארוחת הצהריים, לא גרפת מחמאות. היה… בינוני. היה "בסדר". אצלנו בדולצ'ה ויטה אין דבר כזה "בסדר". האירוע שלך, בו השקעת כל כך, ישודרג עד לאין שיעור עם קייטרינג בשרי כשר של דולצ'ה ויטה. קייטרינג בשרי איכותי מקצועי, איכותי ובעיקר – טעים ואהוב. הטעמים, הריחות, הצבעים – כולם עוטפים אותך עם כל ביס. עם כל נשימה. קייטרינג בשרי איכותי מספק לך אירוע ברמה שלא הכרת. הצוות המיומן שלנו ידאג שכולם יהיו מוקסמים ומרוצים.

קייטרינג בשרי איכותי  – מצוין לאירועי צהריים וערב

קייטרינג בשרי מתאים מאוד לאירועים המתקיימים בצהריים או בערב, בין אם מדובר באירועים במקום פתוח או גני אירועים ובין אם מדובר באירוע המתקיים באולם סגור. עם קייטרינג בשרי ניתן לבחור דרכי הגשה מגוונות המתאימות לסגנון האירוע: הגשה על ידי מלצרים ישירות לשולחן, בופה או מלצרים המסתובבים ומגישים לאורחים.

קייטרינג בשרי איכותי, ובמיוחד קייטרינג בשרי כשר, זה אמנם נהדר – אבל לא פחות חשובות התוספות המשלימות את המנה והופכות אותה למושלמת. אנו בדולצ'ה ויטה מציעים תוספות טעימות ומרשימות המשתלבות מצוין עם קייטרינג בשרי, וכך נוצרת לה חוויה קולינארית מעניינת, מרשימה וערבה לחיך.

אתם יכולים להיות בטוחים שעם קייטרינג בשרי של דולצ'ה ויטה המציע מגוון נהדר של אפשרויות וטעמים, האירוע של ירקיע לשחקים וייחרת בזכרון האורחים. אירועים עסקיים הם ההזדמנות שלך להפגין מעמד, רצינות, השקעה ולמתג את עצמך ברמה גבוהה ומרשימה. לעתים – זה מה שעושה את כל ההבדל.