לפרטים והזמנות התקשרו: בנו 050-8210710

קייטרינג לבר מצווה

קייטרינג לבר מצווה

קייטרינג לבר מצווה

 קייטרינג לבר מצווה

יש משהו בהכנת קייטרינג לבר מצווה תמיד מרגש. את חתן בר המצווה ואת ההורים זה ברור, אבל מעבר לזה, גם אנחנו מתרגשים במיוחד כאשר מזמינים אצלנו בדולצ'ה ויטה, קייטרינג לבר מצווה.

כמי שעלו לתורה לפני….כך וכך שנים, אנו עדיין מתרגשים מהמעמד של חתן בר המצווה, כאילו עלינו אנו, בנו ודורון, לתורה עכשיו.

החשיבות בהכנות לאירוע שכזה, הן גדולות מאד, ומקובל להקפיד בהן כאילו היו אירוע חתונה או חינה כמעט. קייטרינג לבר מצווה הוא קייטרינג מאתגר ודורש הכנות מוקדמות. כמי שמקפידים על כל פרט ופרט בהכנת התפריט, אנו נוהגים לבחור את חומרי הגלם בעצמנו, לגעת בהם, להריח אותם, להסתכל על הצבע והמרקם, לבחור אותם אחד אחד, הכל מוקפד לרמת השלמות!

מה דורש קייטרינג בר מצווה?

בר המצווה הוא אירוע מורכב, העלייה לתורה בבית הכנסת, החגיגה שלאחריו ולא תמיד אותם המוזמנים לכאן, מוזמנים גם לשם והפוך, כך שמספר האורחים יכול להשתנות בין שני האירועים הללו ולכך יש להיערך.

  • חשוב לבקש מחברת הקייטרינג שתבחרו, גמישות בהגשה. האירוע דינמי ועמוס באנשים ועל מנת שכולם יאכלו לאכול בנחת באירוע, חשובה נגישות המנות לאורחים. בדולצ'ה ויטה מגישים קייטרינג בר מצווה ססגוני, על מגשי אירוח מרהיבים ביופיים, וטעימים במיוחד, ולפי מספר האורחים שלכם אנו נתאים את גודלם ומספרם, כמו גם אופי התפריט שיוגש, בנוסף לכך, נשמח להוביל את הקייטרינג לכל מקום שתבקשו עבור האירוע שלכם.

 

  • דבר חשוב נוסף אותו יש לדרוש כאשר מזמינים קייטרינג בר מצווה הוא מגוון רחב של תפריטים. מדובר באירוע רב משתתפים וחשוב לקלוע לטעמם של כולם או לפחות רובם. קייטרינג דולצ'ה ויטה מציע מגוון רחב של תפריטים המתאימים לכל סוגי האורחים שלכם, בין אם מגשי אירוח חלבי או בשרי, צמחוני או מגשי אירוח מלוחים או מתוקים לבחירתכם.

קייטרינג בר מצווה כשר למהדרין.

אם עושים אז עד הסוף. יותר מ 3 עשורים אנו עוסקים במלאכה, מדובר באהבה גדולה לתחום,  וקייטרינג דולצ'ה ויטה הוא משפחה, חלק בלתי נפרד מאיתנו ומהזהות שלנו וכך גם המטבח שלנו, כשר למהדרין ומוקפד ביותר. ההשקעה הרבה משתלמת בדמות הלקוחות המרוצים שלנו שטעמו ממגשי האירוח והתפריטים השונים ואף שלחו את קרוביהם עם המלצה חמה.

אנו מזמינים אתכם לצור עמנו קשר ולתאם פגישה לקראת אירוע בר המצווה שלכם.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

צוות קייטרינג דולצ'ה ויטה.