לפרטים והזמנות התקשרו: בנו 050-8210710

קייטרינג בשרי כשר למהדרין

קייטרינג בשרי

קייטרינג בשרי כשר למהדרין.

קייטרינג בשרי כשר למהדרין הוא בין התפריטים הפופולריים שלנו. רבים מלקוחותינו מעדיפים אותו על פני תפריטים אחרים וההמלצות אותן אנו מקבלים מהם לאחר האירוע- מעידות על איכות בלתי מתפשרת וטעמים משובחים של בשר שנשארים זמן רב בזיכרון.

מה חשוב לדעת על קייטרינג בשרי כשר למהדרין?

ראשית- טעם. טעים, טעים, טעים!! אנו מקפידים במיוחד על בחירת חומרי גלם איכותיים וטריים ורכישתם אך ורק מספקים מורשים, אשר עומדים בכל תקני הסניטריה והכשרות. שנית- מתאים לכולם, לאלו שלא מקפידים בכשרות, ולאלו שכן. שלישית- אם חשובה לכם הכשרות המהודרת, בקשו לראותה פיזית מחברת הקייטרינג שתבחרו, נשמח להציג לפניכם את זו שלנו.

האירוע שלכם, גדול או קטן ככל שיהיה, יזכה לקבל מאיתנו את מקסימום תשומת הלב ומקסימום טעם לחיך. באם אתם מעוניינים בחברת קייטרינג בשרי כשר למהדרין, הגעתם בהחלט, למקום הנכון. קייטרינג דולצ'ה ויטה מתמחה בסוגים רבים ומגוונים של קייטרינג וזאת על מנת שכל אחד ואחת מכם יוכל למצוא את התפריט המועדף עליו ועבור האורחים המוזמנים לאירוע.

האם קייטרינג בשרי כשר למהדרין, יקר יותר מ-לא כשר?

מה שמעלה או מוריד את מחיר הקייטרינג היא לא הכשרות, אלא חומרי הגלם. אנו מחזיקים בכשרות מהודרת מאז היום בו פתחנו את העסק לפני שנים לא מעטות, ומעולם לא העלנו בדעתנו לייקר את התפריטים עקב כשרות. ומה עם עלויות? ככלל, מחירי הקייטרינג שלנו מבוססים על התקציב שלכם, כך שכל סכום אותו תקציבו לאירוע, נוכל להלביש עליו קייטרינג בשרי כשר למהדרין, טעים, מעוצב, עמוס בכל טוב ובשפע.

בסופו של דבר, יש לכם אירוע !!!

ולכן, על מנת שתהיו בטוחים כי הקייטרינג שלנו הוא הבחירה הנכונה ביותר עבורכם, נקיים מפגש טעימות המבוסס על הדרישות המועדפות שלכם לסוג הקייטרינג הנבחר.

במפגש הטעימות נפרוס על השולחן, לכבודכם, את המגוון הקיים בתפריטים שלנו, כולל מגשי האירוח המעוצבים המפורסמים שלנו. במעמד זה, כדאי יהיה לסגור פרטים נוספים אם ישנם, כמו הובלת הקייטרינג למקום האירוע, גם אם למקום שאינו שגרתי, עדכנו אותנו, ואנו ניערך בהתאם לנדרש.

קייטרינג דולצ'ה ויטה הוא משפחה, וכמו משפחה, נדאג לכם ולהצלחת האירוע שלכם. חשוב לנו כי תרגישו בבית ותקבלו את היחס ותשומת הלב המגיעה לכם. אתם יכולים להתרווח, הגעתם הביתה!

צרו קשר עוד היום והזמינו את האירוע שלכם, אצלנו.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

צוות קייטרינג דולצ'ה ויטה.