לפרטים והזמנות התקשרו: בנו 050-8210710

קייטרינג חלבי כשר למהדרין

קייטרינג חלבי

בואו נודה ונגיד, בכל אירוע, לא משנה אם גדול או קטן, מעוצב או פשוט למראה, בסופו של יום, ידברו כולם על "איך היה האוכל". ככה זה כאן בארץ שלנו וככה זה כאן, אצלנו, בקייטרינג דולצ'ה ויטה. אנחנו יודעים שזה כך כי גם אנחנו מדברים על "איך היה האוכל" שלנו ללקוחותינו, ומוודאים תוך הכנות מדוקדקות ושימוש בחומרי גלם איכותיים, כי הכל יהיה לטעמם ולשביעות רצונם. קיימים תפריטים רבים לקייטרינג, אך אהוב במיוחד הוא קייטרינג חלבי.

אם נעצום את העיניים ונחשוב על קייטרינג חלבי, יעלו בראשנו מילים כמו רומנטי, חגיגי, לבן וירוק, רענן, ובכל הקשור למנות ולבלוטות הטעם, נחשוב על גבינות מסוגים שונים כמובן, דגים, ירקות אנטיפסטי ועוד….אז עכשיו כשפקחתם את העיניים והחיוך נשאר, לנו נותר לדאוג רק לטעם עבורכם.

יתרונות קייטרינג חלבי

  • חומרי הגלם האיכותיים שאנו משתמשים בהם, מאפשרים לנו לצור קייטרינג חלבי קל שאינו מכביד על המשך הערב שלכם, כך שאם מדובר בחתונה, בר מצווה או מסיבה סוערת, תאכלו לאכול וליהנות מהמנות מבלי לחוש כבדות.
  • קייטרינג חלבי הינו פתרון משגע עבור אורחים צמחוניים ועדיין מאפשר גם לאוהבי הבשר, לקחת חלק בבופה ולאכול בהנאה.
  • ניראות והגשה. "העין אוכלת קודם" לא אנחנו אמרנו, אך בהחלט מיישמים זאת בכל מגש ומגש שאנו מוציאים. חלק בלתי נפרד מחוויית האוכל הוא העיצוב והניראות שלו. אנו, בקייטרינג דולצ'ה ויטה, משקיעים זמן רב בעיצוב וצילחות מגשי האירוח שלנו, וכאשר מדובר על קייטרינג חלבי, שילובי הצבעים והאווירה הרומנטית הנעימה המוקרנת מהם, עושים את עבודת השיווק בטובה ביותר וכשהטעם משתלב בנגיסה….חוויה קולינרית מושלמת!

 

שנסגור לכם אירוע?

ברגע שהחלטתם על אירוע עם קייטרינג חלבי, אתם כבר בחצי הדרך לאירוע. הגדירו לעצמכם תקציב מראש, ובדקו עם חברות קייטרינג שונות את עלויות התפריטים ואופן ההגשה. יש טענה שקייטרינג חלבי יקר ביחס לתפריטים אחרים, אצלנו בדולצ'ה ויטה תמצאו מחירים נוחים ושפויים, כי אנו מאמינים בחוויה מלאה, הן של הטעם והן של הכיס. דבר חשוב נוסף, יש לציין כי הקייטרינג שלנו כשר למהדרין לרשותכם.

צרו עימנו קשר ונספר לכם אודותינו ואודות הקייטרינג החלבי שלנו. נשמח להכיר אתכם ולהציג בפניכם את סוגי הקייטרינג השונים שלנו, כמו גם התפריטים ומגשי האירוח, ובעיקר ממליצים לתאם מפגש טעימות, כך תוכלו להרגיש את החוויה באמת.

קייטרינג חלבי

קייטרינג חלבי

 

קייטרינג חלבי כשר למהדרין

קייטרינג חלבי כשר למהדרין אנשים המקיימים אירועים שונים מחפשים פתרונות במספר מישורים בטרם היום המיוחד שלהם הגיע. בכל הנוגע למזון אשר עתיד להיות מוגש לאורחים, בחלק מהמקרים יושכרו שירותי קייטרינג מסוימים, בהתאם לרצון ולמטרת המאורע. כיום נוכל להבחין בסוגי קייטרינג ספציפיים כשכיחים יותר מאחרים. קייטרינג חלבי הינו אחד שכזה. קייטרינג חלבי יכול להכיל מגוון רחב מאוד של היצע מעולם המזון כך שיוכל לרצות את רוב האנשים ולהביא לפתרונות נהדרים והיה והאירוע יהיה על בסיס מזון זה.

היכן המקום הטוב ביותר למצוא חברת קייטרינג חלבי איכותית ומקצועית ?

כיום בעידן האינטרנט אפשר בקלות לגשת מכל מחשב ומכל טלפון נייד ולחפש אחר קייטרינג מסוג זה. דרך מנועי החיפוש, נמצא די מהר אתרי אינטרנט המייצגים חברות קייטרינג חלבי אשר שם נמצא את מבוקשנו. באותם אתרים, נוכל להבחין במנות המוגשות באירועים, תוך פירוט לגבי התפריט של כל חברה שכזו.
יחד עם זאת, ניתן יהיה תמיד לקבוע פגישה עם נציגי חברת ההשכרה ולטעום בעצמנו את אשר היא מגישה. כמובן שבנוסף לטעם מוטב לשים לב גם לניקיון המנות, לאופן בו הן מוגשות וכמובן לצוות המגיש אותן. רק אם כלל החבילה תהיה לטעמנו, אזי נוכל לסגור עמה כדי שהיא זו שתגיש קייטרינג חלבי באירוע שלנו.

עוד בטרם נסגור עסקה שכזו, חשוב כי לא נשכח לבצע השוואת מחירים ולעשות סקר שוק. בעולם התחרותי של היום, כל חברה שכזו יכולה לגבות מחירים שונים האחת מהשנייה, על אותם המוצרים. אם נשכיל לא לעגל פניות ולעשות את כל הבדיקות הנחוצות, הרי שמובטח לנו אירוע מוצלח, לפחות במישור זה. הדבר יהיה נכון כמובן כמעט בכל הפעמים ולכן האחריות שלנו תהיה משמעותית במקרים אלו.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

צוות קייטרינג דולצ'ה ויטה.
בנו ודורון